Tele-skok: 801 800 100 / (58) 782 95 00
www.kasastefczyka.pl

Logowanie do serwisu

Login

Hasło

Prosimy o sprawdzenie poprawności adresu w pasku adresowym przeglądarki, poprawny adres to: https://e-skok.pl/eskok/login.jsp

Bezpieczeństwo

Przed zalogowaniem się sprawdź, czy w obrębie przeglądarki widzisz ikonę kłódki, która oznacza, że połączenie ze stroną jest szyfrowane. Możesz także sprawdzić dla kogo został wystawiony certyfikat bezpieczeństwa oraz jaką posiada datę ważności.

Aby się zalogować wpisz swój login, kliknij 'Dalej', a następnie wprowadź hasło do serwisu internetowego oraz wybierz 'Zaloguj się'.

W razie pytań prosimy o kontakt z Operatorem Tele-skok, dostępnym 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu (z wyłączeniem Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocnych oraz Nowego Roku) pod jednym z numerów tel.: 801 800 100 lub (+48) 58 782 95 00.

Pamiętaj! Przedstawiciel Kasy lub Zespołu e-skok nigdy nie poprosi o przesłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej Twojego loginu i hasła. Nie przesyłaj nikomu swoich danych dostępowych do usługi e-skok.

Aktualności

 
 Pobierz aplikację mobilną:
 
  

Masz problem z aktywacją Aplikacji mobilnej?

Szczegółowy opis Aplikacji mobilnej znajdziesz w Instrukcji Użytkownika Aplikacja Mobilna Kasa Stefczyka


Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Środki pieniężne zgromadzone na rachunkach imiennych w Kasie gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji (Dz. U. 2016 poz. 996) do łącznej wysokości równowartości w złotych 100.000 euro. Szczegółowe informacje o obowiązującym systemie gwarantowania znajdują się w stosownych Regulaminach Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej im. Franciszka Stefczyka a także na stronach internetowych www.bfg.pl, www.kasastefczyka.pl oraz w Placówkach Kasy.

 

26-05-2017 Niedostępność zakładki "Karty"

Uprzejmie informujemy, iż w związku z koniecznością przeprowadzenia prac modernizacyjnych w nocy z 30 na 31 maja 2017 r. między godziną 01:45 a 04:15, zakładka "Karty" w Serwisie internetowym usługi e-skok będzie niedostępna. Przepraszamy za niedogodności.

28-04-2017 Podstawowe zasady bezpieczeństwa

Korzystając z Serwisu internetowego usługi e-skok należy przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo swoich haseł i loginu, których nie należy nikomu udostępniać. Przed zalogowaniem do serwisu internetowego, należy sprawdzić czy adres strony logowania rozpoczyna się od przedrostka https oraz czy po kliknięciu w kłódkę wyświetla się prawidłowa informacja o certyfikacie strony. Za każdym razem podczas wykonywania przelewów należy wprowadzać ręcznie numery rachunków, a przed autoryzacją hasłem jednorazowym weryfikować ich poprawność. Jednocześnie informujemy, że w celu korzystania z usługi e-skok, nie jest wymagane instalowanie na komputerach ani w telefonach komórkowych dodatkowego oprogramowania lub certyfikatów. W sytuacji otrzymania takiego komunikatu prosimy o pilny kontakt z Operatorami Tele-skok.

więcej